Kurumsal

Sektöre 1993 Yılında Girilmiş Olup 11 Yıllık Bilgi Birikimle 2004 yılında Ülkemize ve dünyada birçok ülkeye Hizmet veren Çeşitli iş kollarını bir arada barındıran Ülke    Ekonomisinde Bir Dönemin Lokomotifi  sayılabilecek  İstanbul Peşembepazarında  Bir İş Hanında 14 m2 lik Bir Dükkanda  Liva teknik kırtasiye san. Tic. Ltd şti kurulmuştur.
 Bu Süreçte Ülkemiz Coğrafyasında  hatta son zamanlarda Tüm Dünyada Meydana gelmiş olan Ekonomik Krizlere Rağmen Profesyonel yaklaşımlarımız ve Geçmişteki Tecrübelerimiz Yolumuza Işık Tutmuştur;

Bu Doğrultuda 2007 Yılında 285 m2 lik Yeni İşyerimize Geçerek  Mevcut Müşteri portföyümüze (Bankacılık, Otomotiv, Havacılık, Lojistik,Üniversite, Hastahane, Sigortacılık, Belediyeler ve Diğer Devlet Teşekkülleri Vs..) ek Olarak Kumanyacılık Hizmeti Veren Firmalara Tedarik Hizmetine Başladık.

Bu Bağlamda Yeni Bir İş Koluna Hizmet Vermenin Heyecanı ve Sorumluluğu İle Kendimizi O Yönde Eğitip  Geliştirerek En İyi Hizmeti Verme Gayretinde Bulunuyoruz

Bu Yola Çıktığımız Günden Bugüne Kadar En İyi Hizmeti, En Doğru Ürünü, En Doğru Zamanda Müşterilerimize Ulaştırmadaki sorumluluğumuzun Bilincinde Olarak  En Doğru ve Geçerli Öğrenme Metodu Olan Yaşayarak Öğreniyor ve Uyguluyoruz.

Özellikle Kumanyacılık Sektöründeki Müşterilerimizinde Müşterileri Olduğunun Bilincinde Olarak Vermiş Olduğumuz Hizmeti Bu Hassasiyetle Vermekteyiz.

 
 İlkemiz; yüksek hizmet ve dürüstlük…
© 2019 Liva Teknik Kırtasiye